Usługi remontowe – Łódź i okolice

Usługi remontowe – Łódź i okolice

Remont domu jest zazwyczaj dużym wyzwaniem, ponieważ zakres niezbędnych prac wymaga czasu oraz sporych nakładów finansowych. Aby cały proces był jak najmniej uciążliwy, warto skorzystać z usług firmy remontowo-budowlanej, która przeprowadzi go sprawnie i według profesjonalnie przygotowanego planu. W El-Bud Serwis zawsze proponujemy na początku przygotowanie harmonogramu prac wraz z kosztorysem, ponieważ dzięki temu nasi Klienci z góry wiedzą, czego się spodziewać pod względem organizacyjnym i finansowym.
W zależności od potrzeb możemy zapewnić pełen zakres niezbędnych prac. Oprócz standardowych prac związanych z malowaniem ścian, układaniem nowej glazury, czy paneli podłogowych oferujemy również:
– remont instalacji,
– renowację lub wymianę schodów zewnętrznych i wewnętrznych,
– odnawianie tarasów i balkonów,
– remont lub wymiana pokrycia dachowego,
– instalację piorunochronów oraz systemów tzw. inteligentnego domu.

Na życzenie możemy również zaoferować usługi związane z projektowaniem wnętrza, dzięki któremu Państwa dom zyska całkowicie nowe oblicze. Zajmujemy się między innymi takimi kwestiami jak projekty kominków, podłóg, łazienek, nowoczesnych pokoi kąpielowych, kuchni, w tym również mebli kuchennych. Pomożemy Państwu również w zakresie doboru materiałów wykończeniowych, uwzględniając możliwości finansowe oraz oczekiwania estetyczne. Dzięki doświadczeniu możemy zaproponować zarówno ekonomiczne rozwiązania, jak i te najnowocześniejsze i najmodniejsze.

Usługi remontowe - Łódź i okolice

Zadzwoń teraz i skorzystaj z naszej oferty

Usługi remontowe — remont budynków użyteczności publicznej

W zakresie usług naszej firmy są kompleksowe remonty budynków użyteczności publicznej takich jak urzędy, szpitale, szkoły, przedszkola, a także wszelkich obiektów i powierzchni biurowych. Proponujemy usługi od A do Z, czyli obejmujące projekt, zakup niezbędnych materiałów oraz wykonawstwo.

Mogą nam Państwo powierzyć zarówno całość prac, jak i jedynie wybrane jego elementy. Jako firma remontowo-budowlana jesteśmy w stanie przeprowadzić prace wewnętrzne oraz zewnętrzne. Nasze usługi obejmują m.in. malowanie ścian, wymianę podłóg, układanie glazury, wymianę wszelkich instalacji, remonty dachów, pomieszczeń gospodarczych, łazienek itp. Zajmujemy się również termoizolacją budynków, przebudowami pomieszczeń, wymianą elewacji, budową schodów przystosowanych dla osób niepełnosprawnych, czy też wymianą nawierzchni wokół obiektu. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat pełnego zakresu naszych usług. Chętnie przedstawimy na Państwa życzenie referencje oraz przykłady zrealizowanych przez nas prac w budynkach użyteczności publicznej na terenie Łodzi, oraz całego województwa.

Sprawdzona firma remontowa Łódź

El-Bud Serwis to firma remontowa w Łodzi, która proponuje szeroki zakres usług, dlatego może zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Mamy doświadczenie w remontach zarówno niewielkich mieszkań i domów, jak też dużych obiektów typu urzędy czy szpitale. Nasi Klienci doceniają nas za fachowość, terminowość oraz szybką realizację prac. Świadczymy usługi profesjonalnie, zawsze wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania naszych zleceniodawców. Nigdy nie narzucamy swoich rozwiązań, lecz doradzamy i wskazujemy różne możliwości, dzięki którym nasi Klienci mogą oszczędzić czas i pieniądze. Każdy, nawet najmniejszy remont traktujemy tak samo poważnie, dlatego mogą Państwo liczyć na nasze pełne zaangażowanie i solidnie wykonaną robotę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – dzięki nam remont mieszkania, domu, czy biura przebiegnie gładko i zakończy się dokładnie takim efektem, jakiego Państwo oczekiwali.