Usługi budowlane

Usługi budowlane Łódź

El-Bud Serwis to doświadczona firma budowlana w Łodzi, której mogą Państwo powierzyć wszelkie prace związane z budownictwem. Nasz szeroki zakres usług kierujemy do przedsiębiorstw, instytucji, a także klientów indywidualnych, oferując kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju inwestycji. Proponujemy między innymi usługi ogólnobudowlane, dekarskie, elektryczne i projektowe, budowę domów z drewna, wykonywanie tynków maszynowych i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Usługi budowlane Łódź i okolice

Zadzwoń teraz i skorzystaj z naszej oferty

firma budowlana Łódź

Budowa hal stalowych — hale stalowe

Nowoczesne hale stalowe są dzisiaj wykorzystywane do prowadzenia rozmaitej działalności. Najczęściej spotkać można hale przemysłowe, produkcyjne, magazynowe, logistyczne, czy też handlowo-usługowe. Oprócz szerokich możliwości wykorzystania tych konstrukcji, do ich najważniejszych zalet zalicza się także szybkość montażu, nowoczesny wygląd, trwałość, a przede wszystkim niższe koszty budowy w porównaniu do tradycyjnych budynków. Wzniesienie hali stalowej warto powierzyć naszej firmie, która ma w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. Realizujemy inwestycje każdego rodzaju, oferując kompleksowe usługi od produkcji komponentów, przez wzniesienie budynku i jego zadaszenie, po wykonanie niezbędnych instalacji i elementów wykończeniowych wnętrza. Oferujemy atrakcyjne ceny, szybkie terminy realizacji inwestycji oraz fachowe doradztwo już na etapie projektowania obiektu.

Budowa domów z drewna

Nasze usługi budowlane obejmują także budowę domów drewnianych, zarówno letniskowych, jak i tych całorocznych. Zaletą takich budynków jest niepowtarzalny klimat, doskonałe warunki mieszkalne, a także znacznie krótszy czas realizacji inwestycji, co przekłada się także na oszczędności finansowe.
Jeśli marzy się Państwu piękny dom z bali otoczony zielenią w cichej okolicy, chętnie przekujemy te marzenia w rzeczywistość. Proponujemy kompleksowe wykonawstwo, obejmujące projekt, wzniesienie budynku, pokrycie go dachem, wykończenie wewnątrz, a także wykonanie niezbędnych instalacji gazowych, elektrycznych, co i wodno-kanalizacyjnych. W zależności od potrzeb możemy zaproponować domy z drewna różnych gatunków – sosny, modrzewia, świerku i innych. Realizujemy także inwestycje na podstawie gotowych projektów.

Tynki maszynowe

W El-Bud Serwis proponujemy nowoczesny sposób wykańczania ścian budynków, jakim jest nakładanie tynków maszynowo, czyli z użyciem agregatu oraz gotowych mieszanek tynkarskich. Dzięki użyciu specjalnego urządzenia można w krótkim czasie pokryć tynkiem duże fragmenty murów, dlatego metoda ta w szczególności polecana jest do wykańczania dużych budynków przemysłowych, hal magazynowych itp. Z powodzeniem jednak można ją wykorzystać również w budynkach mieszkalnych. W naszej ofercie znajdą Państwo tynki maszynowe różnego rodzaju. Stosujemy najlepsze mieszanki, przede wszystkim tynki gipsowe odznaczające się wyjątkowo krótkim czasem schnięcia, ale też cementowo-wapienne, które z kolei sprawdzają się na ścianach zewnętrznych ze względu na swoją odporność na wilgoć. Ponieważ tynki natryskowe stosujemy od wielu lat, mogą Państwo liczyć na fachowe i szybkie wykonanie usługi.

Usługi ogólnobudowlane

Jako doświadczona firma budowlana proponujemy naszym klientom cały wachlarz usług w zakresie budownictwa ogólnego. Mogą nam Państwo zlecić wszelkie prace budowlane zarówno przy inwestycjach indywidualnych, jak i komercyjnych. Oprócz standardowych realizacji wznoszenia budynków zajmujemy się takimi zadaniami jak rozbiórki, wykonywanie pokryć dachowych, wykańczanie wnętrz (tynkowanie, malowanie, układanie glazury i posadzek, montaż sufitów podwieszanych itp.), wykonywanie wszelkich instalacji (gazowych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych itp.), czy wreszcie ocieplanie budynków. Realizujemy także prace na terenie wokół obiektów takie jak układanie kostki brukowej, czy stawianie ogrodzeń wokół posesji. Pełen zakres naszych usług ogólnobudowlanych mogą Państwo poznać po skontaktowaniu się nami, do czego serdecznie zachęcamy.

Dachy — usługi dekarskie

W El-Bud Serwis mogą Państwo zamówić usługi dekarskie wszelkiego rodzaju, w tym te związane z budową dachu od zera bądź wymianą pokrycia dachowego. Realizujemy projekty dotyczące budynków mieszkalnych, przemysłowych, handlowo- usługowych, a także użyteczności publicznej. Mamy doświadczenie w konstruowaniu dachów skośnych, ale także płaskich np. na halach stalowych. W zależności od rodzaju budynku, a także Państwa potrzeb, możemy zaproponować dach z blachy trapezowej, blachodachówki, a także wszelkich innych popularnych materiałów. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie realizacji inwestycji, również pod kątem wyboru rodzaju konstrukcji oraz pokrycia dachowego jeszcze na etapie projektowania budynku.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, która jest w stanie zapewnić Państwu kompleksowe usługi budowlane na terenie Łodzi oraz okolic. Naszym atutem jest doświadczenie i fachowość, co przekłada się na szybkie i terminowe realizacje prac, a także niskie koszty. Zapraszamy do kontaktu – nasi doradcy chętnie wysłuchają Państwa potrzeb i zaproponują adekwatny zakres usług.