Budowa domów pod klucz – postaw na wiedzę i doświadczenie

Budowa domów pod klucz – postaw na wiedzę i doświadczenie

Jesteśmy doświadczoną firmą budowlaną działającą na terenie Łodzi i okolic. Oferujemy szeroki zakres usług związanych nie tylko z budownictwem, ale także i z wykończeniem wnętrz. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że w cenie jest dziś profesjonalne, kompleksowe działanie. Naszą domeną jest budowa domów pod klucz. Pragniemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, realizując usługi rzetelnie oraz terminowo. W razie potrzeby zawsze służymy fachowym doradztwem. 

Budowa domów pod klucz – wariant wygodny dla inwestorów

Budowa domów pod klucz jest niezwykle komfortową opcją dla klientów indywidualnych. Inwestor nie musi o nic się martwić, ani angażować w proces budowy. Zajmujemy się załatwianiem wszystkich spraw związanych z budową, a naszym celem jest pełna satysfakcja klienta. Budowa domów pod klucz polega na połączeniu usług budowlanych z wykończeniowymi. W każdym przypadku przygotowujemy przejrzystą wycenę wszystkich prac oraz ustalamy szczegółowy ich harmonogram wraz z terminami wykonania. Budowa domów pod klucz w naszym wykonaniu to między innymi:

  • wszystkie prace budowlane związane z wznoszeniem budynku,
  • ocieplenie budynku,
  • wykonanie pokrycia dachowego,
  • montaż stolarki okiennej i drzwiowej,
  • wykonanie całościowej instalacji (gazowej, wodno-kanalizacyjnej oraz elektrycznej),
  • prace na posesji: układanie kostki brukowej, montaż ogrodzenia,
  • projektowanie ogrodów,
  • prace wykończeniowe: tynki, malowanie, kładzenie tapet, układanie glazury oraz posadzek,
  • projektowanie i aranżacja wnętrz mieszkalnych: ścianki działowe, sufity podwieszane, oświetlenie, wystrój okien, kolorystyka, styl wiodący,
  • projektowanie mebli nietypowych, szaf wnękowych, garderoby, czy też zabudowy kuchennej,

Budowa domów pod klucz to opcja pełna zalet. Na życzenie zajmujemy się również profesjonalnym doborem materiałów wykończeniowych. Inwestor otrzymuje ich precyzyjny spis wraz z dokładnym kosztorysem. Po wcześniejszym uzgodnieniu, dokonujemy wszystkich zakupów w wyjątkowo korzystnych cenach. Przed podjęciem decyzji klient zawsze ma możliwość zapoznania się z przyszłą realizacją dzięki atrakcyjnym wizualizacjom 3D. Zapewniamy nadzór autorski oraz kontakt z wykonawcami.

Zdrowe i estetyczne drewno – budowa domów pod klucz 

Specjalizujemy się również w budowie domów drewnianych, zarówno kanadyjskich w systemie szkieletowym, jak i tych wykonanych z bali. Jest to bardzo atrakcyjne, funkcjonalne i przede wszystkim niezwykle zdrowe i komfortowe dla człowieka budownictwo mieszkalne. Drewno to naturalny materiał, który dba o odpowiedni mikroklimat poprzez samoregulację poziomu wilgotności powietrza. Budowa domów drewnianych jest ponadto opcją bardzo korzystną finansowo. Całoroczny dom drewniany może powstać w zaledwie kilka miesięcy, podczas gdy budowanie tradycyjnego domu murowanego trwa średnio mniej więcej dwa lata. Domy drewniane wymagają więc dla swojego powstania zaangażowania siły roboczej przez znacznie krótszy czas. Bardzo piękne i stylowe są zwłaszcza domy z bali. Idealnie wpisują się w podmiejski krajobraz i to nie tylko w rejonach górskich. Budowa domów pod klucz także i w tej opcji jest bardzo korzystna dla klienta. W przypadku domów z bali konieczne na pewno będzie zatrudnienie doświadczonego wykonawcy, który specjalizuje się w tego typu budownictwie. Mimo wszystko jednak cena końcowa będzie niższa od kwoty, jaką trzeba by przeznaczyć na dom murowany.